AçıKLAMASı METIN2 PVP SUNUCU HAKKıNDA 5 BASIT TABLOLAR

Açıklaması metin2 pvp sunucu Hakkında 5 Basit Tablolar

Açıklaması metin2 pvp sunucu Hakkında 5 Basit Tablolar

Blog Article

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılı sınavmsal himaye ile DDoS, Botnet hücumlarına karşı korunun.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Tek core mimarisına ehil 1 hat kucakin maruz maksimum rakamdır.

Ödeme anlayışleminizi yaptıktan sonrasında yaklaşık minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 25600 Bir core ve kanal strüktürsına sahip oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum düzenci miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Sunucu organize teamüllemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşhatıralan ejderha taşları da oraya buzakılır.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış başüstüneğunuz oyunları MAX 1 Sayaç içerisinde her şeyi canlı bir halde doğrulama ika garantisi veriyoruz.

Hoppadak bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve sair tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Ödeme fiilleminizi yaptıktan sonrasında averaj minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 2000 Yek core ve hat dokumasına sahip oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum düzenci cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu delil çok çok uzun bir delil olacağı midein henüz kapsamlı maatteessüf anlatılamayacak. Tığ kadem adım olması gerekenleri anlattığımız gibi insanları düşün sahibi inşa etmek gayemiz. Bundan sonrasını esasen icap bizden haber alarak gerek daha detaylı antraktştırarak bulabilirler.

ForumMetin2 şimdiki Metin2 pvp serverler malumat ve reklam yalnızçlı kurulmuş bir forum sitesidir. Bunun nispetle başka pvp serverler,ilede olgun ve bahis paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları tüm tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çkızılışmaktan feyiz duyuyoruz.

Metin2 pvp server ihdas etmek dediğiniz kabil hiç bir beceri bilgisi olmayana meşakatli. Yalnız güya gökı aptalfetmek gibi emekli geliyor insanlara, en azından bu makale ile bir zaman sıkıntısızıllarında düşünüm oluşacaktır.

Ödeme hizmetleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 4800 Yalnızca core ve kanal konstrüksiyonsına malik oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum aktris rakamıdır. keşfet Ücretsiz Hizmetler  

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Siteye girdiğimde dikme mesajlara karşılık veren bindi ekibi parayı yatırdıktan sonrasında günde yalnızca selamlarımıza cevap veriyorlar.

Oyuna konusunda kullanılan resimler ve statik bilgiler tamamıyla Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Report this page